Su kaçağı bulma Bahçelievler

Su kaçağı bulma bahçelievler parke ıslanmasının sebepleri, eskiyen binalarda kalan ev sahipleri için öneriler gibi konulara açıklık getirmeye çalıştık. Eğer bu gibi durumlar başınıza geldi ise son teknloji cihazlar yardımı ile akıtan yeri noktasal olarak bulmaktayız.

Bahçelievler Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı bulma bahçelievler bu sıvıları tutan tesisatın yıpranmasına olanak tanıyan elbette zaman ve aşınmadır. 20 yıllık bir binada oturuyorsanız, sizden önce gelen kiracıların yaptığı hataların ceremesini de çekiyor olabilirsiniz. Yalnız sizin daha dikkatli olmanız ve temiz su hatları için değil fakat atık su borularını daha özenli kullanmalı, her maddeyi atmamaya çalışmalısınız. Gider hatları tüm apartman dairelerinde birbirine bağlıdır ve bir ana boru ile kanalizasyona gönderilmektedir. Her katta 3 daire varsa 3 ana boru kanalizasyon ile buluşabilir. Siz tuvaletin giderine jilet, kesici herhangi bir cisim atarsanız, gideri zarara uğratma ihtimali yüksek olup, büyük ihtimal sizin binanız yada alt komşularınız açısından sıkıntı doğuracaktır. Su kaçağı bulma bahçelievler telefon numaralarımız ile atık su kokusu, sızıntısı hissediyor yada şüpheleniyorsanız bizleri arayın ve duvar içini görüntüleyen cihazlarımız ile hemen kontrolleri gerçekleştirelim. Su kaçağı bulma bahçelievler ıslaklık yada nem varsa mutlaka o bölgeye su dökülmüş ve unutulmuştur yada sızıntılar damlacıklar haline gelmeye devam ediyordur. Fayansların her ikisinin birleştiği macun aralığı yada fayansta kırıklar varsa boşluklar kullanılırken, ahşap zemin kaplama sistemlerinde yumuşama ve basınca daha fazla dayanıksız olma gibi sonuçlar görülebilmektedir. Bahçelievler su kaçağı cihazlı tesisatçınız örneğin ahşap zeminde bu türde problem varsa termal kamerayı yaklaştırır ve hemen yanındaki kuru yüzey ile nemli taraf arasındaki ölçümleri hemen gerçekleştirir. Ayrıca ahşap altında boru varsa nerede olduğunu bulur ve kurşun kalem ile çizer. Akustik cihazı kullanan diğer bir personelimiz ise bu hat üzerinde tüm ses taramasını gerçekleştirir ve sızıntı varsa mutlaka bulacaktır.

Su kaçağı bulma bahçelievler yüksek maliyetleri düşük tutarak, uzman servis kalitesinden ödün vermeden, ekonomik olarak sizleri pek zorlamayacak tarifeler ile karşınızdayız. Üstün körü değil, tam tarama-teşhis ve sorunu kökünden söküp atacak müdahalelerden yararlanmak için bizleri çekinmeden arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55