soğanlı tesisatçı

Soğanlı tesisatçı hizmetlerimiz arasında su tesisatınızdaki oluşabilecek arızalar, bakım ve onarımı yada komple değişimi gibi desteklerimizin yanında, kalorifer tesisatınızdaki sorunların araştırılması, bakımı, peteklerinizin ısıtma probleminin giderilmesi yada montaj işlemleri vardır. Tabi herkesin ihtiyaçları bu derece büyük olmadığının farkındayız. Doğal gaz boru tesisatı, musluk ve batarya, su kaçağı bulma bahçelievler ve onarımı, banyo, lavabo, klozet, her türlü giderin açılması ve yenilenmesi ve aklınıza gelebilecek her türlü tesisat çalışması içerisinde yanınızdayız. Farkımız müşterilerimize değer vermemiz, sorunu uzun vadede değil olabildiği kadar çabuk fakat titiz adımlarla ilerletmek olduğunu en başta eklemek istiyoruz.

Su kaçağı bulma

Soğanlı tesisatçı personelimiz tarafından banyo, küvet yada duş kabinlerindeki giderlerdeki sorunlar için de su kaçağı bulma bahçelievler hizmetleri içinde bizleri arayabilirsiniz. Banyo yaparken, küvetteyken üzerinizdeki bazı eşyaların giderden dökülmek istenmesi, kullanılan bazı kişisel temizlik ürünlerin aksesuarlarının giderlere kaçması, temizlik amacı ile eviniz için kullandığınız atık sularının bu bölgelerden dökülmesi gibi nedenlerde ötürü tıkanıklıklar olabiliyor. Keza tuvalet yada klozetlerinize de bu atıkları dökmeniz durumunda belli bir seviyeden sonra giderleriniz işlevini yitirecek kapasiteye ulaşabilir. Peki önerimiz nedir? Kesinlikle Soğanlı su tesisatçılarımızın önerilerine dikkat ediniz ve aynı hataların tekrar yapılmamasına özen gösteriniz. Tıkanıklık için ise uzun uğraşlar gerektiren tadilat, beton kırma, fayans çıkartma, boruları tespit etme ve tıkanıklığı giderme gibi işlemlere gerek olmadığını ilk başta belirtelim. Bunun daha pratik bir yolunu biz kullandığımız cihaz yardımı ile uzun senelerdir işlemleri yapmaktayız. En küçük gider borularından en genişlere varıncaya kadar kamera ve ışıklandırma aparatı ile tüm detayları dikkatlice inceleyebileceğimizi, kumaş, metal, çeşitli sert tabakalar gibi durumlarda bunları ortadan kaldırmak için her türlü etkili ve verimli donanıma sahip olduğumuzu belirtebiliriz. Korkulacak asla bir şey yok ve banyo malzemelerinize zarar vermeden küçük yada iri parçaları çekip almak, eritmek yada parçalayıp kanalizasyona gitmesini sağlamak bizim işimiz.

Bahçelievler soğanlı tesisatçı çalışmalarımızdaki pratik yöntemler ve uzun uğraşlar yerine etkili ve kısa zamanda çözümler ile İstanbul halkı tarafından tercih edilen, lider firmalardan bir tanesiyiz. Bu konumuzda anlatmadığımız ve tesisat sorunu alanına giren her türlü şikayetleriniz içinde bizleri arayabileceğinizi özellikle vurgulamak istiyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55