bahçelievler tesisatçı

Bahçelievler tesisatçı olmadık zamanlarda karşımıza çıkabilen ve “tesisat sorunu” olarak bilinen can sıkıcı olaylarda yanınızda olmaya devam ediyor.

Bahçelievler tesisatçı kadromuz elbette evinizi ziyaret ettiklerinde sebebi derinlemesine araştıracaklar fakat su kaçağının banyo duvarında ne anlama geldiğini de biraz açıklamak istiyoruz. Üst komşunuzun temiz veya atık boru hatlarındaki çatlamalar sızıntıya neden olabileceği unutulmaması gerekir. Duvar kirişlerindeki mikro boşluklardan yol bulmaya çalışırken, sizin duvarlarınızda da belirebilir. Çözüm olarak duvarda alçı yada boya ile kapatma görüntüyü düzeltirken, boru değişimi yapılmasının araştırılması gerekiyor. Bunun için hangi boruda çatlama olduğunun tespiti yapılırken personelimiz duvara detektörü yerleştirir ve elindeki cihaz ile sesleri dinler yada duvar arkasındaki görünmeyen bölümleri inceler. Su kaçağı bulma Bahçelievler ile  işlem yapıldıktan sonra geriye sadece değişimi tamamlamak kalır ve buda bizim için zor bir iş değildir.

Su kaçağı bulma Bahçelievler

Bahçelievler tesisatçınız tarafından lavabosu tıkanan kişiler için mutlaka çeşitli tavsiyelerde bulunulacaktır ve giderin tekrar açılması son derece kolay birkaç basit operasyon ile tamamlanabileceğini ekleyerek tıkanıklık açma konusuna geçmek istiyoruz. Örneğin tuvalet lavabosuna saç, sakal artıkları, makyaj malzemesi kalıntıları, irili ufaklı metal yada sert nesnelerin düşmesi her musluğu kullandığınızda suyun tıkanmasına sebep olabilir. Mutfakta yemek artıkları, gıdaların çöp torbası yada öğütücüsü yerine lavaboya atılması da aynı sorunu oluşturabilir. O artıkları lavabodan dışarı çıkartmak veya şehir kanalizasyon şebekesine karışmasını sağlamak gibi iki seçeneği de değerlendirecek olan uzmanlarımız ile gün içinde eğer birkaç saat boşluk bulabilirseniz, bu sorunları ortadan kaldırmak için 100’lerce benzer çalışma yaptığımızı ifade etmek istiyoruz. Bizleri arayınız.

Bahçelievler tesisatçınız oda sıcaklığının düşmanı olan ve yakıt tasarrufunun önünü kesen petek temizliğinin yapılmaması hakkında okurlarımızla bazı bilgiler paylaşmak istemektedir. Peteklerdeki soğumalarının ana nedeni suyun %100 peteklere yayılmaması olup, su yoksa hava oluşumu vardır, hava varsa tortul tabakalar büyümeye devam ediyordur ve tek çaresi de bunun peteklerden atılması gerektiği olduğunu vurgulamakta fayda var. Yeni nesil peteklerde dahil olmak üzere eski sistemlerin temizliğini de üstlenmeye devam ediyoruz ve ofis, kamu yada özel şirket, fabrika veya evinizin boyutu yada kullanılan petek sayısı işimizi yapmamıza asla engel değildir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55